Ochrana_podnikani

OCHRANA PODNIKÁNÍ

Snažíme se, aby se naši členové mohli soustředit především na své podnikání a nebyli zatíženi nadbytečnou byrokracií. Usilujeme proto o zjednodušování nutných povinností a podmínek, které musí podnikatelé splňovat.

Vyssi_prestiz

VYŠŠÍ PRESTIŽ

Praha 1 byla vždy vnímána jako hospodářské, ekonomické a obchodní centrum hlavního města i České republiky. Spolu s našimi členy pracujeme na udržení tohoto prestižního postavení.

Vztahy_verejna_sprava

VZTAHY S  VEŘEJNOU SPRÁVOU

Našim členům zprostředkováváme informace o činnosti a záměrech veřejné správy v oblastech, které mají vliv na podnikání v centru města. Vytváříme podmínky pro efektivnější komunikaci mezi podnikateli a úřady.

Lepsi_kontakty

LEPŠÍ KONTAKTY

Rozvíjíme vzájemnou spolupráci mezi členy, propojujeme jejich postřehy, nápady a náměty. Poskytujeme jim informační servis nejen z podnikatelské sféry.

Reseni_problemu

ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ

Snažíme se odstraňovat konkrétní problémy, které znepříjemňují podnikatelskou činnost všem firmám a živnostníkům na území Městské části Praha 1.

rychle_spravne_informace

RYCHLÉ A SPRÁVNÉ INFORMACE

Členové mají nejen přístup k informacím o připravovaných legislativních záměrech, které mohou mít dopad na jejich podnikatelskou činnost, ale také možnost včas na tyto záměry reagovat.

Sledujte nás na FACEBOOKU

Pokud chcete být průběžně informováni, sledujte nás na Facebooku! Dejte „To se mi líbí“ na naší stránce a staňte se našimi fanoušky.