Ochrana_podnikani

OCHRANA PODNIKÁNÍ

Snažíme se, aby se naši členové mohli soustředit především na své podnikání a nebyli zatíženi nadbytečnou byrokracií. Usilujeme proto o zjednodušování nutných povinností a podmínek, které musí podnikatelé splňovat.

Vyssi_prestiz

VYŠŠÍ PRESTIŽ

Praha 1 byla vždy vnímána jako hospodářské, ekonomické a obchodní centrum hlavního města i České republiky. Spolu s našimi členy pracujeme na udržení tohoto prestižního postavení.

Vztahy_verejna_sprava

VZTAHY S  VEŘEJNOU SPRÁVOU

Našim členům zprostředkováváme informace o činnosti a záměrech veřejné správy v oblastech, které mají vliv na podnikání v centru města. Vytváříme podmínky pro efektivnější komunikaci mezi podnikateli a úřady.

Lepsi_kontakty

LEPŠÍ KONTAKTY

Rozvíjíme vzájemnou spolupráci mezi členy, propojujeme jejich postřehy, nápady a náměty. Poskytujeme jim informační servis nejen z podnikatelské sféry.

Reseni_problemu

ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ

Snažíme se odstraňovat konkrétní problémy, které znepříjemňují podnikatelskou činnost všem firmám a živnostníkům na území Městské části Praha 1.

rychle_spravne_informace

RYCHLÉ A SPRÁVNÉ INFORMACE

Členové mají nejen přístup k informacím o připravovaných legislativních záměrech, které mohou mít dopad na jejich podnikatelskou činnost, ale také možnost včas na tyto záměry reagovat.